Ford Focus II (MK2) Rozstaw śrub, rozmiar felg i opon

Poniżej sprawdzisz rozstaw śrub Ford Focus II (MK2) oraz dodatkowe dane, takie jak rozmiar felg Ford Focus II (MK2), rozmiar kół Ford Focus II (MK2), ET felgi oraz informacje na temat opon, w tym rozmiar opon Ford Focus II (MK2). Dzięki naszej bazie dowiesz się, jaki rozmiar felg do Ford Focus II (MK2) jest właściwy i jak dopasować rozstaw szpilek w felgach aluminiowych i stalowych.

Jaki rozstaw śrub Ford Focus II (MK2) i rozmiar felg?

Jeżeli nie wiesz, jaki rozstaw śrub Ford Focus II (MK2) jest właściwy dla felg aluminiowych lub stalowych, sprawdź dane poniżej. Znajdziesz tam takie informacje jaki rozstaw śrub Ford Focus II (MK2) oraz jaki rozmiar felg do Ford Focus II (MK2) jest odpowiedni. Znając rozmiar kół i rozstaw szpilek w Ford Focus II (MK2) z łatwością dobierzesz alufelgi i felgi stalowe.

Marka:FordModel:Focus
Generacja:IIRozmiar felg:15, 16, 17, 18, 19
Rozstaw śrub:5×108.00Felgi oryginalne:tak
Felgi aluminiowe:takFelgi stalowe:tak
Felgi strukturalne:takFelgi z czujnikiem ciśnienia:b.d.

W Ford Focus II (MK2) rozstaw śrub w kołach to 5×108.00, a rozmiar felg Ford Focus II (MK2) to 15, 16, 17, 18, 19. Mając takie dane jak rozmiar kół i opon oraz rozstaw śrub w felgach Ford Focus II (MK2) bez trudu kupisz nowe lub używane felgi jak i wymienisz opony w Ford Focus II (MK2).

Ford Focus II (MK2) jaki rozstaw śrub?

Dzięki naszej wyszukiwarce sprawdzisz, jaki jest rozstaw śrub w kołach Ford Focus II. Wszystkie dane o rozstawie szpilek Ford Focus II znajdziesz w tabeli.

Jaki rozmiar felg do Ford Focus II (MK2)?

Sprawdź w tabeli, jaki rozmiar felg do Ford Focus II jest odpowiedni oraz jak dopasować rozmiar opon w Ford Focus II.

Ford Focus II jaki rozmiar opon?

W tabeli sprawdzisz, jaki rozmiar opon Ford Focus II (MK2) jest właściwy. Dzięki naszej wyszukiwarce, w szybki sposób dobierzesz rozmiar opon Ford Focus II.

Zmień generację lub model :

Dodaj opinie

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.