Ford Mondeo I (MK1) Rozstaw śrub, rozmiar felg i opon

Poniżej sprawdzisz rozstaw śrub Ford Mondeo I (MK1) oraz dodatkowe dane, takie jak rozmiar felg Ford Mondeo I (MK1), rozmiar kół Ford Mondeo I (MK1), ET felgi oraz informacje na temat opon, w tym rozmiar opon Ford Mondeo I (MK1). Dzięki naszej bazie dowiesz się, jaki rozmiar felg do Ford Mondeo I (MK1) jest właściwy i jak dopasować rozstaw szpilek w felgach aluminiowych i stalowych.

Jaki rozstaw śrub Ford Mondeo I (MK1) i rozmiar felg?

Jeżeli nie wiesz, jaki rozstaw śrub Ford Mondeo I (MK1) jest właściwy dla felg aluminiowych lub stalowych, sprawdź dane poniżej. Znajdziesz tam takie informacje jaki rozstaw śrub Ford Mondeo I (MK1) oraz jaki rozmiar felg do Ford Mondeo I (MK1) jest odpowiedni. Znając rozmiar kół i rozstaw szpilek w Ford Mondeo I (MK1) z łatwością dobierzesz alufelgi i felgi stalowe.

Marka:FordModel:Mondeo
Generacja:IRozmiar felg:14, 15, 16, 17
Rozstaw śrub:4×108.00Felgi oryginalne:tak
Felgi aluminiowe:takFelgi stalowe:tak
Felgi strukturalne:takFelgi z czujnikiem ciśnienia:b.d.

W Ford Mondeo I (MK1) rozstaw śrub w kołach to 4×108.00, a rozmiar felg Ford Mondeo I (MK1) to 14, 15, 16, 17. Mając takie dane jak rozmiar kół i opon oraz rozstaw śrub w felgach Ford Mondeo I (MK1) bez trudu kupisz nowe lub używane felgi jak i wymienisz opony w Ford Mondeo I (MK1).

Ford Mondeo I (MK1) jaki rozstaw śrub?

Dzięki naszej wyszukiwarce sprawdzisz, jaki jest rozstaw śrub w kołach Ford Mondeo I. Wszystkie dane o rozstawie szpilek Ford Mondeo I znajdziesz w tabeli.

Jaki rozmiar felg do Ford Mondeo I (MK1)?

Sprawdź w tabeli, jaki rozmiar felg do Ford Mondeo I jest odpowiedni oraz jak dopasować rozmiar opon w Ford Mondeo I.

Ford Mondeo I jaki rozmiar opon?

W tabeli sprawdzisz, jaki rozmiar opon Ford Mondeo I (MK1) jest właściwy. Dzięki naszej wyszukiwarce, w szybki sposób dobierzesz rozmiar opon Ford Mondeo I.

Zmień generację lub model :

Dodaj opinie

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.