Ford Mondeo II (MK2) Rozstaw śrub, rozmiar felg i opon

Poniżej sprawdzisz rozstaw śrub Ford Mondeo II (MK2) oraz dodatkowe dane, takie jak rozmiar felg Ford Mondeo II (MK2), rozmiar kół Ford Mondeo II (MK2), ET felgi oraz informacje na temat opon, w tym rozmiar opon Ford Mondeo II (MK2). Dzięki naszej bazie dowiesz się, jaki rozmiar felg do Ford Mondeo II (MK2) jest właściwy i jak dopasować rozstaw szpilek w felgach aluminiowych i stalowych.

Jaki rozstaw śrub Ford Mondeo II (MK2) i rozmiar felg?

Jeżeli nie wiesz, jaki rozstaw śrub Ford Mondeo II (MK2) jest właściwy dla felg aluminiowych lub stalowych, sprawdź dane poniżej. Znajdziesz tam takie informacje jaki rozstaw śrub Ford Mondeo II (MK2) oraz jaki rozmiar felg do Ford Mondeo II (MK2) jest odpowiedni. Znając rozmiar kół i rozstaw szpilek w Ford Mondeo II (MK2) z łatwością dobierzesz alufelgi i felgi stalowe.

Marka:FordModel:Mondeo
Generacja:IIRozmiar felg:14, 15, 16, 17
Rozstaw śrub:4×108.00Felgi oryginalne:tak
Felgi aluminiowe:takFelgi stalowe:tak
Felgi strukturalne:takFelgi z czujnikiem ciśnienia:b.d.

W Ford Mondeo II (MK2) rozstaw śrub w kołach to 4×108.00, a rozmiar felg Ford Mondeo II (MK2) to 14, 15, 16, 17. Mając takie dane jak rozmiar kół i opon oraz rozstaw śrub w felgach Ford Mondeo II (MK2) bez trudu kupisz nowe lub używane felgi jak i wymienisz opony w Ford Mondeo II (MK2).

Ford Mondeo II (MK2) jaki rozstaw śrub?

Dzięki naszej wyszukiwarce sprawdzisz, jaki jest rozstaw śrub w kołach Ford Mondeo II. Wszystkie dane o rozstawie szpilek Ford Mondeo II znajdziesz w tabeli.

Jaki rozmiar felg do Ford Mondeo II (MK2)?

Sprawdź w tabeli, jaki rozmiar felg do Ford Mondeo II jest odpowiedni oraz jak dopasować rozmiar opon w Ford Mondeo II.

Ford Mondeo II jaki rozmiar opon?

W tabeli sprawdzisz, jaki rozmiar opon Ford Mondeo II (MK2) jest właściwy. Dzięki naszej wyszukiwarce, w szybki sposób dobierzesz rozmiar opon Ford Mondeo II.

Zmień generację lub model :

Dodaj opinie

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.