Ford Mondeo III (MK3) Rozstaw śrub, rozmiar felg i opon

Poniżej sprawdzisz rozstaw śrub Ford Mondeo III (MK3) oraz dodatkowe dane, takie jak rozmiar felg Ford Mondeo III (MK3), rozmiar kół Ford Mondeo III (MK3), ET felgi oraz informacje na temat opon, w tym rozmiar opon Ford Mondeo III (MK3). Dzięki naszej bazie dowiesz się, jaki rozmiar felg do Ford Mondeo III (MK3) jest właściwy i jak dopasować rozstaw szpilek w felgach aluminiowych i stalowych.

Jaki rozstaw śrub Ford Mondeo III (MK3) i rozmiar felg?

Jeżeli nie wiesz, jaki rozstaw śrub Ford Mondeo III (MK3) jest właściwy dla felg aluminiowych lub stalowych, sprawdź dane poniżej. Znajdziesz tam takie informacje jaki rozstaw śrub Ford Mondeo III (MK3) oraz jaki rozmiar felg do Ford Mondeo III (MK3) jest odpowiedni. Znając rozmiar kół i rozstaw szpilek w Ford Mondeo III (MK3) z łatwością dobierzesz alufelgi i felgi stalowe.

Marka:FordModel:Mondeo
Generacja:IIIRozmiar felg:16, 17, 18, 19
Rozstaw śrub:5×108.00Felgi oryginalne:tak
Felgi aluminiowe:takFelgi stalowe:tak
Felgi strukturalne:takFelgi z czujnikiem ciśnienia:b.d.

W Ford Mondeo III (MK3) rozstaw śrub w kołach to 5×108.00, a rozmiar felg Ford Mondeo III (MK3) to 16, 17, 18, 19. Mając takie dane jak rozmiar kół i opon oraz rozstaw śrub w felgach Ford Mondeo III (MK3) bez trudu kupisz nowe lub używane felgi jak i wymienisz opony w Ford Mondeo III (MK3).

Ford Mondeo III (MK3) jaki rozstaw śrub?

Dzięki naszej wyszukiwarce sprawdzisz, jaki jest rozstaw śrub w kołach Ford Mondeo III. Wszystkie dane o rozstawie szpilek Ford Mondeo III znajdziesz w tabeli.

Jaki rozmiar felg do Ford Mondeo III (MK3)?

Sprawdź w tabeli, jaki rozmiar felg do Ford Mondeo III jest odpowiedni oraz jak dopasować rozmiar opon w Ford Mondeo III.

Ford Mondeo III jaki rozmiar opon?

W tabeli sprawdzisz, jaki rozmiar opon Ford Mondeo III (MK3) jest właściwy. Dzięki naszej wyszukiwarce, w szybki sposób dobierzesz rozmiar opon Ford Mondeo III.

Zmień generację lub model :

Dodaj opinie

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.