Opel Astra J (4/IV) Rozstaw śrub, rozmiar felg i opon

Poniżej sprawdzisz rozstaw śrub Opel Astra J (4/IV) oraz dodatkowe dane, takie jak rozmiar felg Opel Astra J (4/IV), rozmiar kół Opel Astra J (4/IV), ET felgi oraz informacje na temat opon, w tym rozmiar opon Opel Astra J (4/IV). Dzięki naszej bazie dowiesz się, jaki rozmiar felg do Opel Astra J (4/IV) jest właściwy i jak dopasować rozstaw szpilek w felgach aluminiowych i stalowych.

Jaki rozstaw śrub Opel Astra J (4/IV) i rozmiar felg?

Jeżeli nie wiesz, jaki rozstaw śrub Opel Astra J (4/IV) jest właściwy dla felg aluminiowych lub stalowych, sprawdź dane poniżej. Znajdziesz tam takie informacje jaki rozstaw śrub Opel Astra J (4/IV) oraz jaki rozmiar felg do Opel Astra J (4/IV) jest odpowiedni. Znając rozmiar kół i rozstaw szpilek w Opel Astra J (4/IV) z łatwością dobierzesz alufelgi i felgi stalowe.

Marka:OpelModel:Astra
Generacja:JRozmiar felg:15, 16, 17, 18, 19
Rozstaw śrub:5×115.00Felgi oryginalne:tak
Felgi aluminiowe:takFelgi stalowe:tak
Felgi strukturalne:takFelgi z czujnikiem ciśnienia:b.d.

W Opel Astra J (4/IV) rozstaw śrub w kołach to 5×115.00, a rozmiar felg Opel Astra J (4/IV) to 15, 16, 17, 18, 19. Mając takie dane jak rozmiar kół i opon oraz rozstaw śrub w felgach Opel Astra J (4/IV) bez trudu kupisz nowe lub używane felgi jak i wymienisz opony w Opel Astra J (4/IV).

Opel Astra J (4/IV) jaki rozstaw śrub?

Dzięki naszej wyszukiwarce sprawdzisz, jaki jest rozstaw śrub w kołach Opel Astra J. Wszystkie dane o rozstawie szpilek Opel Astra J znajdziesz w tabeli.

Jaki rozmiar felg do Opel Astra J (4/IV)?

Sprawdź w tabeli, jaki rozmiar felg do Opel Astra J jest odpowiedni oraz jak dopasować rozmiar opon w Opel Astra J.

Opel Astra J jaki rozmiar opon?

W tabeli sprawdzisz, jaki rozmiar opon Opel Astra J (4/IV) jest właściwy. Dzięki naszej wyszukiwarce, w szybki sposób dobierzesz rozmiar opon Opel Astra J.

Zmień generację lub model :

Dodaj opinie

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.