Renault Clio III Rozstaw śrub, rozmiar felg i opon

Poniżej sprawdzisz rozstaw śrub Renault Clio III oraz dodatkowe dane, takie jak rozmiar felg Renault Clio III, rozmiar kół Renault Clio III, ET felgi oraz informacje na temat opon, w tym rozmiar opon Renault Clio III. Dzięki naszej bazie dowiesz się, jaki rozmiar felg do Renault Clio III jest właściwy i jak dopasować rozstaw szpilek w felgach aluminiowych i stalowych.

Jaki rozstaw śrub Renault Clio III i rozmiar felg?

Jeżeli nie wiesz, jaki rozstaw śrub Renault Clio III jest właściwy dla felg aluminiowych lub stalowych, sprawdź dane poniżej. Znajdziesz tam takie informacje jaki rozstaw śrub Renault Clio III oraz jaki rozmiar felg do Renault Clio III jest odpowiedni. Znając rozmiar kół i rozstaw szpilek w Renault Clio III z łatwością dobierzesz alufelgi i felgi stalowe.

Marka:RenaultModel:Clio
Generacja:IIIRozmiar felg:15, 16, 17, 18
Rozstaw śrub:4×100.00Felgi oryginalne:tak
Felgi aluminiowe:takFelgi stalowe:tak
Felgi strukturalne:takFelgi z czujnikiem ciśnienia:b.d.

W Renault Clio III rozstaw śrub w kołach to 4×100.00, a rozmiar felg Renault Clio III to 15, 16, 17, 18. Mając takie dane jak rozmiar kół i opon oraz rozstaw śrub w felgach Renault Clio III bez trudu kupisz nowe lub używane felgi jak i wymienisz opony w Renault Clio III.

Renault Clio III jaki rozstaw śrub?

Dzięki naszej wyszukiwarce sprawdzisz, jaki jest rozstaw śrub w kołach Renault Clio III. Wszystkie dane o rozstawie szpilek Renault Clio III znajdziesz w tabeli.

Jaki rozmiar felg do Renault Clio III?

Sprawdź w tabeli, jaki rozmiar felg do Renault Clio III jest odpowiedni oraz jak dopasować rozmiar opon w Renault Clio III.

Renault Clio III jaki rozmiar opon?

W tabeli sprawdzisz, jaki rozmiar opon Renault Clio III jest właściwy. Dzięki naszej wyszukiwarce, w szybki sposób dobierzesz rozmiar opon Renault Clio III.

Zmień generację lub model :

Dodaj opinie

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *