Toyota Yaris III Rozstaw śrub, rozmiar felg i opon

Poniżej sprawdzisz rozstaw śrub Toyota Yaris III oraz dodatkowe dane, takie jak rozmiar felg Toyota Yaris III, rozmiar kół Toyota Yaris III, ET felgi oraz informacje na temat opon, w tym rozmiar opon Toyota Yaris III. Dzięki naszej bazie dowiesz się, jaki rozmiar felg do Toyota Yaris III jest właściwy i jak dopasować rozstaw szpilek w felgach aluminiowych i stalowych.

Jaki rozstaw śrub Toyota Yaris III i rozmiar felg?

Jeżeli nie wiesz, jaki rozstaw śrub Toyota Yaris III jest właściwy dla felg aluminiowych lub stalowych, sprawdź dane poniżej. Znajdziesz tam takie informacje jaki rozstaw śrub Toyota Yaris III oraz jaki rozmiar felg do Toyota Yaris III jest odpowiedni. Znając rozmiar kół i rozstaw szpilek w Toyota Yaris III z łatwością dobierzesz alufelgi i felgi stalowe.

Marka:ToyotaModel:Yaris
Generacja:IIIRozmiar felg:14, 15, 16, 17, 18
Rozstaw śrub:4×100.00Felgi oryginalne:tak
Felgi aluminiowe:takFelgi stalowe:tak
Felgi strukturalne:takFelgi z czujnikiem ciśnienia:b.d.

W Toyota Yaris III rozstaw śrub w kołach to 4×100.00, a rozmiar felg Toyota Yaris III to 14, 15, 16, 17, 18. Mając takie dane jak rozmiar kół i opon oraz rozstaw śrub w felgach Toyota Yaris III bez trudu kupisz nowe lub używane felgi jak i wymienisz opony w Toyota Yaris III.

Toyota Yaris III jaki rozstaw śrub?

Dzięki naszej wyszukiwarce sprawdzisz, jaki jest rozstaw śrub w kołach Toyota Yaris III. Wszystkie dane o rozstawie szpilek Toyota Yaris III znajdziesz w tabeli.

Jaki rozmiar felg do Toyota Yaris III?

Sprawdź w tabeli, jaki rozmiar felg do Toyota Yaris III jest odpowiedni oraz jak dopasować rozmiar opon w Toyota Yaris III.

Toyota Yaris III jaki rozmiar opon?

W tabeli sprawdzisz, jaki rozmiar opon Toyota Yaris III jest właściwy. Dzięki naszej wyszukiwarce, w szybki sposób dobierzesz rozmiar opon Toyota Yaris III.

Zmień generację lub model :

Dodaj opinie

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.