VW Golf III Rozstaw śrub, rozmiar felg i opon

Poniżej sprawdzisz rozstaw śrub VW Golf III oraz dodatkowe dane, takie jak rozmiar felg VW Golf III, rozmiar kół VW Golf III, ET felgi oraz informacje na temat opon, w tym rozmiar opon VW Golf III. Dzięki naszej bazie dowiesz się, jaki rozmiar felg do VW Golf III jest właściwy i jak dopasować rozstaw szpilek w felgach aluminiowych i stalowych.

Jaki rozstaw śrub VW Golf III i rozmiar felg?

Jeżeli nie wiesz, jaki rozstaw śrub VW Golf III jest właściwy dla felg aluminiowych lub stalowych, sprawdź dane poniżej. Znajdziesz tam takie informacje jaki rozstaw śrub VW Golf III oraz jaki rozmiar felg do VW Golf III jest odpowiedni. Znając rozmiar kół i rozstaw szpilek w VW Golf III z łatwością dobierzesz alufelgi i felgi stalowe.

Marka:VWModel:Golf
Generacja:IIIRozmiar felg:13, 14, 15, 16, 17
Rozstaw śrub:4×100.00, 5×100.00Felgi oryginalne:tak
Felgi aluminiowe:takFelgi stalowe:tak
Felgi strukturalne:takFelgi z czujnikiem ciśnienia:b.d.

W VW Golf III rozstaw śrub w kołach to 4×100.00, 5×100.00, a rozmiar felg VW Golf III to 13, 14, 15, 16, 17. Mając takie dane jak rozmiar kół i opon oraz rozstaw śrub w felgach VW Golf III bez trudu kupisz nowe lub używane felgi jak i wymienisz opony w VW Golf III.

VW Golf III jaki rozstaw śrub?

Dzięki naszej wyszukiwarce sprawdzisz, jaki jest rozstaw śrub w kołach VW Golf III. Wszystkie dane o rozstawie szpilek VW Golf III znajdziesz w tabeli.

Jaki rozmiar felg do VW Golf III?

Sprawdź w tabeli, jaki rozmiar felg do VW Golf III jest odpowiedni oraz jak dopasować rozmiar opon w VW Golf III.

VW Golf III jaki rozmiar opon?

W tabeli sprawdzisz, jaki rozmiar opon VW Golf III jest właściwy. Dzięki naszej wyszukiwarce, w szybki sposób dobierzesz rozmiar opon VW Golf III.

Zmień generację lub model :

Dodaj opinie

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.