VW Golf IV Rozstaw śrub, rozmiar felg i opon

Poniżej sprawdzisz rozstaw śrub VW Golf IV oraz dodatkowe dane, takie jak rozmiar felg VW Golf IV, rozmiar kół VW Golf IV, ET felgi oraz informacje na temat opon, w tym rozmiar opon VW Golf IV. Dzięki naszej bazie dowiesz się, jaki rozmiar felg do VW Golf IV jest właściwy i jak dopasować rozstaw szpilek w felgach aluminiowych i stalowych.

Jaki rozstaw śrub VW Golf IV i rozmiar felg?

Jeżeli nie wiesz, jaki rozstaw śrub VW Golf IV jest właściwy dla felg aluminiowych lub stalowych, sprawdź dane poniżej. Znajdziesz tam takie informacje jaki rozstaw śrub VW Golf IV oraz jaki rozmiar felg do VW Golf IV jest odpowiedni. Znając rozmiar kół i rozstaw szpilek w VW Golf IV z łatwością dobierzesz alufelgi i felgi stalowe.

Marka:VWModel:Golf
Generacja:IVRozmiar felg:14, 15, 16, 17, 18, 19
Rozstaw śrub:5×100.00Felgi oryginalne:tak
Felgi aluminiowe:takFelgi stalowe:tak
Felgi strukturalne:takFelgi z czujnikiem ciśnienia:b.d.

W VW Golf IV rozstaw śrub w kołach to 5×100.00, a rozmiar felg VW Golf IV to 14, 15, 16, 17, 18, 19. Mając takie dane jak rozmiar kół i opon oraz rozstaw śrub w felgach VW Golf IV bez trudu kupisz nowe lub używane felgi jak i wymienisz opony w VW Golf IV.

VW Golf IV jaki rozstaw śrub?

Dzięki naszej wyszukiwarce sprawdzisz, jaki jest rozstaw śrub w kołach VW Golf IV. Wszystkie dane o rozstawie szpilek VW Golf IV znajdziesz w tabeli.

Jaki rozmiar felg do VW Golf IV?

Sprawdź w tabeli, jaki rozmiar felg do VW Golf IV jest odpowiedni oraz jak dopasować rozmiar opon w VW Golf IV.

VW Golf IV jaki rozmiar opon?

W tabeli sprawdzisz, jaki rozmiar opon VW Golf IV jest właściwy. Dzięki naszej wyszukiwarce, w szybki sposób dobierzesz rozmiar opon VW Golf IV.

Zmień generację lub model :

Dodaj opinie

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.