VW Passat B5 Rozstaw śrub, rozmiar felg i opon

Poniżej sprawdzisz rozstaw śrub VW Passat B5 oraz dodatkowe dane, takie jak rozmiar felg VW Passat B5, rozmiar kół VW Passat B5, ET felgi oraz informacje na temat opon, w tym rozmiar opon VW Passat B5. Dzięki naszej bazie dowiesz się, jaki rozmiar felg do VW Passat B5 jest właściwy i jak dopasować rozstaw szpilek w felgach aluminiowych i stalowych.

Jaki rozstaw śrub VW Passat B5 i rozmiar felg?

Jeżeli nie wiesz, jaki rozstaw śrub VW Passat B5 jest właściwy dla felg aluminiowych lub stalowych, sprawdź dane poniżej. Znajdziesz tam takie informacje jaki rozstaw śrub VW Passat B5 oraz jaki rozmiar felg do VW Passat B5 jest odpowiedni. Znając rozmiar kół i rozstaw szpilek w VW Passat B5 z łatwością dobierzesz alufelgi i felgi stalowe.

Marka:VWModel:Passat
Generacja:B5Rozmiar felg:15, 16, 17, 18, 19
Rozstaw śrub:5×112.00Felgi oryginalne:tak
Felgi aluminiowe:takFelgi stalowe:tak
Felgi strukturalne:takFelgi z czujnikiem ciśnienia:b.d.

W VW Passat B5 rozstaw śrub w kołach to 5×112.00, a rozmiar felg VW Passat B5 to 15, 16, 17, 18, 19. Mając takie dane jak rozmiar kół i opon oraz rozstaw śrub w felgach VW Passat B5 bez trudu kupisz nowe lub używane felgi jak i wymienisz opony w VW Passat B5.

VW Passat B5 jaki rozstaw śrub?

Dzięki naszej wyszukiwarce sprawdzisz, jaki jest rozstaw śrub w kołach VW Passat B5. Wszystkie dane o rozstawie szpilek VW Passat B5 znajdziesz w tabeli.

Jaki rozmiar felg do VW Passat B5?

Sprawdź w tabeli, jaki rozmiar felg do VW Passat B5 jest odpowiedni oraz jak dopasować rozmiar opon w VW Passat B5.

VW Passat B5 jaki rozmiar opon?

W tabeli sprawdzisz, jaki rozmiar opon VW Passat B5 jest właściwy. Dzięki naszej wyszukiwarce, w szybki sposób dobierzesz rozmiar opon VW Passat B5.

Zmień generację lub model :

Dodaj opinie

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *