Opel Corsa C (3/III) Rozstaw śrub, rozmiar felg i opon

Poniżej sprawdzisz rozstaw śrub Opel Corsa C (3/III) oraz dodatkowe dane, takie jak rozmiar felg Opel Corsa C (3/III), rozmiar kół Opel Corsa C (3/III), ET felgi oraz informacje na temat opon, w tym rozmiar opon Opel Corsa C (3/III). Dzięki naszej bazie dowiesz się, jaki rozmiar felg do Opel Corsa C (3/III) jest właściwy i jak dopasować rozstaw szpilek w felgach aluminiowych i stalowych.

Jaki rozstaw śrub Opel Corsa C (3/III) i rozmiar felg?

Jeżeli nie wiesz, jaki rozstaw śrub Opel Corsa C (3/III) jest właściwy dla felg aluminiowych lub stalowych, sprawdź dane poniżej. Znajdziesz tam takie informacje jaki rozstaw śrub Opel Corsa C (3/III) oraz jaki rozmiar felg do Opel Corsa C (3/III) jest odpowiedni. Znając rozmiar kół i rozstaw szpilek w Opel Corsa C (3/III) z łatwością dobierzesz alufelgi i felgi stalowe.

Marka:OpelModel:Corsa
Generacja:CRozmiar felg:13, 14, 15, 16, 17
Rozstaw śrub:4×100.00, 5×110.00Felgi oryginalne:tak
Felgi aluminiowe:takFelgi stalowe:tak
Felgi strukturalne:takFelgi z czujnikiem ciśnienia:b.d.

W Opel Corsa C (3/III) rozstaw śrub w kołach to 4×100.00, 5×110.00, a rozmiar felg Opel Corsa C (3/III) to 13, 14, 15, 16, 17. Mając takie dane jak rozmiar kół i opon oraz rozstaw śrub w felgach Opel Corsa C (3/III) bez trudu kupisz nowe lub używane felgi jak i wymienisz opony w Opel Corsa C (3/III).

Opel Corsa C (3/III) jaki rozstaw śrub?

Dzięki naszej wyszukiwarce sprawdzisz, jaki jest rozstaw śrub w kołach Opel Corsa C. Wszystkie dane o rozstawie szpilek Opel Corsa C znajdziesz w tabeli.

Jaki rozmiar felg do Opel Corsa C (3/III)?

Sprawdź w tabeli, jaki rozmiar felg do Opel Corsa C jest odpowiedni oraz jak dopasować rozmiar opon w Opel Corsa C.

Opel Corsa C jaki rozmiar opon?

W tabeli sprawdzisz, jaki rozmiar opon Opel Corsa C (3/III) jest właściwy. Dzięki naszej wyszukiwarce, w szybki sposób dobierzesz rozmiar opon Opel Corsa C.

Zmień generację lub model :

Dodaj opinie

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *