Opel Vectra B (2/II) Rozstaw śrub, rozmiar felg i opon

Poniżej sprawdzisz rozstaw śrub Opel Vectra B (2/II) oraz dodatkowe dane, takie jak rozmiar felg Opel Vectra B (2/II), rozmiar kół Opel Vectra B (2/II), ET felgi oraz informacje na temat opon, w tym rozmiar opon Opel Vectra B (2/II). Dzięki naszej bazie dowiesz się, jaki rozmiar felg do Opel Vectra B (2/II) jest właściwy i jak dopasować rozstaw szpilek w felgach aluminiowych i stalowych.

Jaki rozstaw śrub Opel Vectra B (2/II) i rozmiar felg?

Jeżeli nie wiesz, jaki rozstaw śrub Opel Vectra B (2/II) jest właściwy dla felg aluminiowych lub stalowych, sprawdź dane poniżej. Znajdziesz tam takie informacje jaki rozstaw śrub Opel Vectra B (2/II) oraz jaki rozmiar felg do Opel Vectra B (2/II) jest odpowiedni. Znając rozmiar kół i rozstaw szpilek w Opel Vectra B (2/II) z łatwością dobierzesz alufelgi i felgi stalowe.

Marka:OpelModel:Vectra
Generacja:BRozmiar felg:14, 15, 16, 17, 18
Rozstaw śrub:4×100.00, 5×110.00Felgi oryginalne:tak
Felgi aluminiowe:takFelgi stalowe:tak
Felgi strukturalne:takFelgi z czujnikiem ciśnienia:b.d.

W Opel Vectra B (2/II) rozstaw śrub w kołach to 4×100.00, 5×110.00, a rozmiar felg Opel Vectra B (2/II) to 14, 15, 16, 17, 18. Mając takie dane jak rozmiar kół i opon oraz rozstaw śrub w felgach Opel Vectra B (2/II) bez trudu kupisz nowe lub używane felgi jak i wymienisz opony w Opel Vectra B (2/II).

Opel Vectra B (2/II) jaki rozstaw śrub?

Dzięki naszej wyszukiwarce sprawdzisz, jaki jest rozstaw śrub w kołach Opel Vectra B. Wszystkie dane o rozstawie szpilek Opel Vectra B znajdziesz w tabeli.

Jaki rozmiar felg do Opel Vectra B (2/II)?

Sprawdź w tabeli, jaki rozmiar felg do Opel Vectra B jest odpowiedni oraz jak dopasować rozmiar opon w Opel Vectra B.

Opel Vectra B jaki rozmiar opon?

W tabeli sprawdzisz, jaki rozmiar opon Opel Vectra B (2/II) jest właściwy. Dzięki naszej wyszukiwarce, w szybki sposób dobierzesz rozmiar opon Opel Vectra B.

Zmień generację lub model :

Dodaj opinie

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *