Renault Laguna III Rozstaw śrub, rozmiar felg i opon

Poniżej sprawdzisz rozstaw śrub Renault Laguna III oraz dodatkowe dane, takie jak rozmiar felg Renault Laguna III, rozmiar kół Renault Laguna III, ET felgi oraz informacje na temat opon, w tym rozmiar opon Renault Laguna III. Dzięki naszej bazie dowiesz się, jaki rozmiar felg do Renault Laguna III jest właściwy i jak dopasować rozstaw szpilek w felgach aluminiowych i stalowych.

Jaki rozstaw śrub Renault Laguna III i rozmiar felg?

Jeżeli nie wiesz, jaki rozstaw śrub Renault Laguna III jest właściwy dla felg aluminiowych lub stalowych, sprawdź dane poniżej. Znajdziesz tam takie informacje jaki rozstaw śrub Renault Laguna III oraz jaki rozmiar felg do Renault Laguna III jest odpowiedni. Znając rozmiar kół i rozstaw szpilek w Renault Laguna III z łatwością dobierzesz alufelgi i felgi stalowe.

Marka:RenaultModel:Laguna
Generacja:IIIRozmiar felg:16, 17, 18, 19, 20
Rozstaw śrub:5×114.30Felgi oryginalne:tak
Felgi aluminiowe:takFelgi stalowe:tak
Felgi strukturalne:takFelgi z czujnikiem ciśnienia:b.d.

W Renault Laguna III rozstaw śrub w kołach to 5×114.30, a rozmiar felg Renault Laguna III to 16, 17, 18, 19, 20. Mając takie dane jak rozmiar kół i opon oraz rozstaw śrub w felgach Renault Laguna III bez trudu kupisz nowe lub używane felgi jak i wymienisz opony w Renault Laguna III.

Renault Laguna III jaki rozstaw śrub?

Dzięki naszej wyszukiwarce sprawdzisz, jaki jest rozstaw śrub w kołach Renault Laguna III. Wszystkie dane o rozstawie szpilek Renault Laguna III znajdziesz w tabeli.

Jaki rozmiar felg do Renault Laguna III?

Sprawdź w tabeli, jaki rozmiar felg do Renault Laguna III jest odpowiedni oraz jak dopasować rozmiar opon w Renault Laguna III.

Renault Laguna III jaki rozmiar opon?

W tabeli sprawdzisz, jaki rozmiar opon Renault Laguna III jest właściwy. Dzięki naszej wyszukiwarce, w szybki sposób dobierzesz rozmiar opon Renault Laguna III.

Zmień generację lub model :

Dodaj opinie

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *