Seat Ibiza III Rozstaw śrub, rozmiar felg i opon

Poniżej sprawdzisz rozstaw śrub Seat Ibiza III oraz dodatkowe dane, takie jak rozmiar felg Seat Ibiza III, rozmiar kół Seat Ibiza III, ET felgi oraz informacje na temat opon, w tym rozmiar opon Seat Ibiza III. Dzięki naszej bazie dowiesz się, jaki rozmiar felg do Seat Ibiza III jest właściwy i jak dopasować rozstaw szpilek w felgach aluminiowych i stalowych.

Jaki rozstaw śrub Seat Ibiza III i rozmiar felg?

Jeżeli nie wiesz, jaki rozstaw śrub Seat Ibiza III jest właściwy dla felg aluminiowych lub stalowych, sprawdź dane poniżej. Znajdziesz tam takie informacje jaki rozstaw śrub Seat Ibiza III oraz jaki rozmiar felg do Seat Ibiza III jest odpowiedni. Znając rozmiar kół i rozstaw szpilek w Seat Ibiza III z łatwością dobierzesz alufelgi i felgi stalowe.

Marka:SeatModel:Ibiza
Generacja:IIIRozmiar felg:14, 15, 16, 17, 18
Rozstaw śrub:5×100.00Felgi oryginalne:tak
Felgi aluminiowe:takFelgi stalowe:tak
Felgi strukturalne:takFelgi z czujnikiem ciśnienia:b.d.

W Seat Ibiza III rozstaw śrub w kołach to 5×100.00, a rozmiar felg Seat Ibiza III to 14, 15, 16, 17, 18. Mając takie dane jak rozmiar kół i opon oraz rozstaw śrub w felgach Seat Ibiza III bez trudu kupisz nowe lub używane felgi jak i wymienisz opony w Seat Ibiza III.

Seat Ibiza III jaki rozstaw śrub?

Dzięki naszej wyszukiwarce sprawdzisz, jaki jest rozstaw śrub w kołach Seat Ibiza III. Wszystkie dane o rozstawie szpilek Seat Ibiza III znajdziesz w tabeli.

Jaki rozmiar felg do Seat Ibiza III?

Sprawdź w tabeli, jaki rozmiar felg do Seat Ibiza III jest odpowiedni oraz jak dopasować rozmiar opon w Seat Ibiza III.

Seat Ibiza III jaki rozmiar opon?

W tabeli sprawdzisz, jaki rozmiar opon Seat Ibiza III jest właściwy. Dzięki naszej wyszukiwarce, w szybki sposób dobierzesz rozmiar opon Seat Ibiza III.

Zmień generację lub model :

Dodaj opinie

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.