Seat Leon I Rozstaw śrub, rozmiar felg i opon

Poniżej sprawdzisz rozstaw śrub Seat Leon I oraz dodatkowe dane, takie jak rozmiar felg Seat Leon I, rozmiar kół Seat Leon I, ET felgi oraz informacje na temat opon, w tym rozmiar opon Seat Leon I. Dzięki naszej bazie dowiesz się, jaki rozmiar felg do Seat Leon I jest właściwy i jak dopasować rozstaw szpilek w felgach aluminiowych i stalowych.

Jaki rozstaw śrub Seat Leon I i rozmiar felg?

Jeżeli nie wiesz, jaki rozstaw śrub Seat Leon I jest właściwy dla felg aluminiowych lub stalowych, sprawdź dane poniżej. Znajdziesz tam takie informacje jaki rozstaw śrub Seat Leon I oraz jaki rozmiar felg do Seat Leon I jest odpowiedni. Znając rozmiar kół i rozstaw szpilek w Seat Leon I z łatwością dobierzesz alufelgi i felgi stalowe.

Marka:SeatModel:Leon
Generacja:IRozmiar felg:14, 15, 16, 17, 18, 19
Rozstaw śrub:5×100.00Felgi oryginalne:tak
Felgi aluminiowe:takFelgi stalowe:tak
Felgi strukturalne:takFelgi z czujnikiem ciśnienia:b.d.

W Seat Leon I rozstaw śrub w kołach to 5×100.00, a rozmiar felg Seat Leon I to 14, 15, 16, 17, 18, 19. Mając takie dane jak rozmiar kół i opon oraz rozstaw śrub w felgach Seat Leon I bez trudu kupisz nowe lub używane felgi jak i wymienisz opony w Seat Leon I.

Seat Leon I jaki rozstaw śrub?

Dzięki naszej wyszukiwarce sprawdzisz, jaki jest rozstaw śrub w kołach Seat Leon I. Wszystkie dane o rozstawie szpilek Seat Leon I znajdziesz w tabeli.

Jaki rozmiar felg do Seat Leon I?

Sprawdź w tabeli, jaki rozmiar felg do Seat Leon I jest odpowiedni oraz jak dopasować rozmiar opon w Seat Leon I.

Seat Leon I jaki rozmiar opon?

W tabeli sprawdzisz, jaki rozmiar opon Seat Leon I jest właściwy. Dzięki naszej wyszukiwarce, w szybki sposób dobierzesz rozmiar opon Seat Leon I.

Zmień generację lub model :

Dodaj opinie

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.