Skoda Fabia I Rozstaw śrub, rozmiar felg i opon

Poniżej sprawdzisz rozstaw śrub Skoda Fabia I oraz dodatkowe dane, takie jak rozmiar felg Skoda Fabia I, rozmiar kół Skoda Fabia I, ET felgi oraz informacje na temat opon, w tym rozmiar opon Skoda Fabia I. Dzięki naszej bazie dowiesz się, jaki rozmiar felg do Skoda Fabia I jest właściwy i jak dopasować rozstaw szpilek w felgach aluminiowych i stalowych.

Jaki rozstaw śrub Skoda Fabia I i rozmiar felg?

Jeżeli nie wiesz, jaki rozstaw śrub Skoda Fabia I jest właściwy dla felg aluminiowych lub stalowych, sprawdź dane poniżej. Znajdziesz tam takie informacje jaki rozstaw śrub Skoda Fabia I oraz jaki rozmiar felg do Skoda Fabia I jest odpowiedni. Znając rozmiar kół i rozstaw szpilek w Skoda Fabia I z łatwością dobierzesz alufelgi i felgi stalowe.

Marka:SkodaModel:Fabia
Generacja:IRozmiar felg:14, 15, 16, 17, 18
Rozstaw śrub:5×100.00Felgi oryginalne:tak
Felgi aluminiowe:takFelgi stalowe:tak
Felgi strukturalne:takFelgi z czujnikiem ciśnienia:b.d.

W Skoda Fabia I rozstaw śrub w kołach to 5×100.00, a rozmiar felg Skoda Fabia I to 14, 15, 16, 17, 18. Mając takie dane jak rozmiar kół i opon oraz rozstaw śrub w felgach Skoda Fabia I bez trudu kupisz nowe lub używane felgi jak i wymienisz opony w Skoda Fabia I.

Skoda Fabia I jaki rozstaw śrub?

Dzięki naszej wyszukiwarce sprawdzisz, jaki jest rozstaw śrub w kołach Skoda Fabia I. Wszystkie dane o rozstawie szpilek Skoda Fabia I znajdziesz w tabeli.

Jaki rozmiar felg do Skoda Fabia I?

Sprawdź w tabeli, jaki rozmiar felg do Skoda Fabia I jest odpowiedni oraz jak dopasować rozmiar opon w Skoda Fabia I.

Skoda Fabia I jaki rozmiar opon?

W tabeli sprawdzisz, jaki rozmiar opon Skoda Fabia I jest właściwy. Dzięki naszej wyszukiwarce, w szybki sposób dobierzesz rozmiar opon Skoda Fabia I.

Zmień generację lub model :

Dodaj opinie

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *