Toyota Avensis II Rozstaw śrub, rozmiar felg i opon

Poniżej sprawdzisz rozstaw śrub Toyota Avensis II oraz dodatkowe dane, takie jak rozmiar felg Toyota Avensis II, rozmiar kół Toyota Avensis II, ET felgi oraz informacje na temat opon, w tym rozmiar opon Toyota Avensis II. Dzięki naszej bazie dowiesz się, jaki rozmiar felg do Toyota Avensis II jest właściwy i jak dopasować rozstaw szpilek w felgach aluminiowych i stalowych.

Jaki rozstaw śrub Toyota Avensis II i rozmiar felg?

Jeżeli nie wiesz, jaki rozstaw śrub Toyota Avensis II jest właściwy dla felg aluminiowych lub stalowych, sprawdź dane poniżej. Znajdziesz tam takie informacje jaki rozstaw śrub Toyota Avensis II oraz jaki rozmiar felg do Toyota Avensis II jest odpowiedni. Znając rozmiar kół i rozstaw szpilek w Toyota Avensis II z łatwością dobierzesz alufelgi i felgi stalowe.

Marka:ToyotaModel:Avensis
Generacja:IIRozmiar felg:15, 16, 17, 18, 19
Rozstaw śrub:5×100.00Felgi oryginalne:tak
Felgi aluminiowe:takFelgi stalowe:tak
Felgi strukturalne:takFelgi z czujnikiem ciśnienia:b.d.

W Toyota Avensis II rozstaw śrub w kołach to 5×100.00, a rozmiar felg Toyota Avensis II to 15, 16, 17, 18, 19. Mając takie dane jak rozmiar kół i opon oraz rozstaw śrub w felgach Toyota Avensis II bez trudu kupisz nowe lub używane felgi jak i wymienisz opony w Toyota Avensis II.

Toyota Avensis II jaki rozstaw śrub?

Dzięki naszej wyszukiwarce sprawdzisz, jaki jest rozstaw śrub w kołach Toyota Avensis II. Wszystkie dane o rozstawie szpilek Toyota Avensis II znajdziesz w tabeli.

Jaki rozmiar felg do Toyota Avensis II?

Sprawdź w tabeli, jaki rozmiar felg do Toyota Avensis II jest odpowiedni oraz jak dopasować rozmiar opon w Toyota Avensis II.

Toyota Avensis II jaki rozmiar opon?

W tabeli sprawdzisz, jaki rozmiar opon Toyota Avensis II jest właściwy. Dzięki naszej wyszukiwarce, w szybki sposób dobierzesz rozmiar opon Toyota Avensis II.

Zmień generację lub model :

Dodaj opinie

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.