Skoda Octavia I Rozstaw śrub, rozmiar felg i opon

Poniżej sprawdzisz rozstaw śrub Skoda Octavia I oraz dodatkowe dane, takie jak rozmiar felg Skoda Octavia I, rozmiar kół Skoda Octavia I, ET felgi oraz informacje na temat opon, w tym rozmiar opon Skoda Octavia I. Dzięki naszej bazie dowiesz się, jaki rozmiar felg do Skoda Octavia I jest właściwy i jak dopasować rozstaw szpilek w felgach aluminiowych i stalowych.

Jaki rozstaw śrub Skoda Octavia I i rozmiar felg?

Jeżeli nie wiesz, jaki rozstaw śrub Skoda Octavia I jest właściwy dla felg aluminiowych lub stalowych, sprawdź dane poniżej. Znajdziesz tam takie informacje jaki rozstaw śrub Skoda Octavia I oraz jaki rozmiar felg do Skoda Octavia I jest odpowiedni. Znając rozmiar kół i rozstaw szpilek w Skoda Octavia I z łatwością dobierzesz alufelgi i felgi stalowe.

Marka:SkodaModel:Octavia
Generacja:IRozmiar felg:14, 15, 16, 17, 18, 19
Rozstaw śrub:5×100.00Felgi oryginalne:tak
Felgi aluminiowe:takFelgi stalowe:tak
Felgi strukturalne:takFelgi z czujnikiem ciśnienia:b.d.

W Skoda Octavia I rozstaw śrub w kołach to 5×100.00, a rozmiar felg Skoda Octavia I to 14, 15, 16, 17, 18, 19. Mając takie dane jak rozmiar kół i opon oraz rozstaw śrub w felgach Skoda Octavia I bez trudu kupisz nowe lub używane felgi jak i wymienisz opony w Skoda Octavia I.

Skoda Octavia I jaki rozstaw śrub?

Dzięki naszej wyszukiwarce sprawdzisz, jaki jest rozstaw śrub w kołach Skoda Octavia I. Wszystkie dane o rozstawie szpilek Skoda Octavia I znajdziesz w tabeli.

Jaki rozmiar felg do Skoda Octavia I?

Sprawdź w tabeli, jaki rozmiar felg do Skoda Octavia I jest odpowiedni oraz jak dopasować rozmiar opon w Skoda Octavia I.

Skoda Octavia I jaki rozmiar opon?

W tabeli sprawdzisz, jaki rozmiar opon Skoda Octavia I jest właściwy. Dzięki naszej wyszukiwarce, w szybki sposób dobierzesz rozmiar opon Skoda Octavia I.

Zmień generację lub model :

Dodaj opinie

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.