Skoda Octavia II Rozstaw śrub, rozmiar felg i opon

Poniżej sprawdzisz rozstaw śrub Skoda Octavia II oraz dodatkowe dane, takie jak rozmiar felg Skoda Octavia II, rozmiar kół Skoda Octavia II, ET felgi oraz informacje na temat opon, w tym rozmiar opon Skoda Octavia II. Dzięki naszej bazie dowiesz się, jaki rozmiar felg do Skoda Octavia II jest właściwy i jak dopasować rozstaw szpilek w felgach aluminiowych i stalowych.

Jaki rozstaw śrub Skoda Octavia II i rozmiar felg?

Jeżeli nie wiesz, jaki rozstaw śrub Skoda Octavia II jest właściwy dla felg aluminiowych lub stalowych, sprawdź dane poniżej. Znajdziesz tam takie informacje jaki rozstaw śrub Skoda Octavia II oraz jaki rozmiar felg do Skoda Octavia II jest odpowiedni. Znając rozmiar kół i rozstaw szpilek w Skoda Octavia II z łatwością dobierzesz alufelgi i felgi stalowe.

Marka:SkodaModel:Octavia
Generacja:IIRozmiar felg:15, 16, 17, 18, 19
Rozstaw śrub:5×112.00Felgi oryginalne:tak
Felgi aluminiowe:takFelgi stalowe:tak
Felgi strukturalne:takFelgi z czujnikiem ciśnienia:b.d.

W Skoda Octavia II rozstaw śrub w kołach to 5×112.00, a rozmiar felg Skoda Octavia II to 15, 16, 17, 18, 19. Mając takie dane jak rozmiar kół i opon oraz rozstaw śrub w felgach Skoda Octavia II bez trudu kupisz nowe lub używane felgi jak i wymienisz opony w Skoda Octavia II.

Skoda Octavia II jaki rozstaw śrub?

Dzięki naszej wyszukiwarce sprawdzisz, jaki jest rozstaw śrub w kołach Skoda Octavia II. Wszystkie dane o rozstawie szpilek Skoda Octavia II znajdziesz w tabeli.

Jaki rozmiar felg do Skoda Octavia II?

Sprawdź w tabeli, jaki rozmiar felg do Skoda Octavia II jest odpowiedni oraz jak dopasować rozmiar opon w Skoda Octavia II.

Skoda Octavia II jaki rozmiar opon?

W tabeli sprawdzisz, jaki rozmiar opon Skoda Octavia II jest właściwy. Dzięki naszej wyszukiwarce, w szybki sposób dobierzesz rozmiar opon Skoda Octavia II.

Zmień generację lub model :

Dodaj opinie

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *