VW Passat B5 lift Rozstaw śrub, rozmiar felg i opon

Poniżej sprawdzisz rozstaw śrub VW Passat B5 FL oraz dodatkowe dane, takie jak rozmiar felg VW Passat B5 lifting, rozmiar kół VW Passat B5 lift, ET felgi oraz informacje na temat opon, w tym rozmiar opon VW Passat B5 facelift. Dzięki naszej bazie dowiesz się, jaki rozmiar felg do VW Passat B5 po lifcie jest właściwy i jak dopasować rozstaw szpilek w felgach aluminiowych i stalowych.

Jaki rozstaw śrub VW Passat B5 lift i rozmiar felg?

Jeżeli nie wiesz, jaki rozstaw śrub VW Passat B5 lift jest właściwy dla felg aluminiowych lub stalowych, sprawdź dane poniżej. Znajdziesz tam takie informacje jaki rozstaw śrub VW Passat B5 po lifcie oraz jaki rozmiar felg do VW Passat B5 po liftingu jest odpowiedni. Znając rozmiar kół i rozstaw szpilek w VW Passat B5 lift z łatwością dobierzesz alufelgi i felgi stalowe.

Marka:VWModel:Passat
Generacja:B5 liftRozmiar felg:15, 16, 17, 18, 19
Rozstaw śrub:5×112.00Felgi oryginalne:tak
Felgi aluminiowe:takFelgi stalowe:tak
Felgi strukturalne:takFelgi z czujnikiem ciśnienia:b.d.

W VW Passat B5 lift rozstaw śrub w kołach to 5×112.00, a rozmiar felg VW Passat B5 lift to 15, 16, 17, 18, 19. Mając takie dane jak rozmiar kół i opon oraz rozstaw śrub w felgach VW Passat B5 lift bez trudu kupisz nowe lub używane felgi jak i wymienisz opony w VW Passat B5 lift.

VW Passat B5 lift jaki rozstaw śrub?

Dzięki naszej wyszukiwarce sprawdzisz, jaki jest rozstaw śrub w kołach VW Passat B5 FL. Wszystkie dane o rozstawie szpilek VW Passat B5 FL znajdziesz w tabeli.

Jaki rozmiar felg do VW Passat B5 lift?

Sprawdź w tabeli, jaki rozmiar felg do VW Passat B5 FL jest odpowiedni oraz jak dopasować rozmiar opon w VW Passat B5 FL.

VW Passat B5 FL jaki rozmiar opon?

W tabeli sprawdzisz, jaki rozmiar opon VW Passat B5 lift jest właściwy. Dzięki naszej wyszukiwarce, w szybki sposób dobierzesz rozmiar opon VW Passat B5 FL.

Zmień generację lub model :

Dodaj opinie

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.