Renault Clio IV lift Rozstaw śrub, rozmiar felg i opon

Poniżej sprawdzisz rozstaw śrub Renault Clio IV FL oraz dodatkowe dane, takie jak rozmiar felg Renault Clio IV lifting, rozmiar kół Renault Clio IV lift, ET felgi oraz informacje na temat opon, w tym rozmiar opon Renault Clio IV facelift. Dzięki naszej bazie dowiesz się, jaki rozmiar felg do Renault Clio IV po lifcie jest właściwy i jak dopasować rozstaw szpilek w felgach aluminiowych i stalowych.

Jaki rozstaw śrub Renault Clio IV lift i rozmiar felg?

Jeżeli nie wiesz, jaki rozstaw śrub Renault Clio IV lift jest właściwy dla felg aluminiowych lub stalowych, sprawdź dane poniżej. Znajdziesz tam takie informacje jaki rozstaw śrub Renault Clio IV po lifcie oraz jaki rozmiar felg do Renault Clio IV po liftingu jest odpowiedni. Znając rozmiar kół i rozstaw szpilek w Renault Clio IV lift z łatwością dobierzesz alufelgi i felgi stalowe.

Marka:RenaultModel:Clio
Generacja:IV liftRozmiar felg:15, 16, 17, 18
Rozstaw śrub:4×100.00Felgi oryginalne:tak
Felgi aluminiowe:takFelgi stalowe:tak
Felgi strukturalne:takFelgi z czujnikiem ciśnienia:b.d.

W Renault Clio IV lift rozstaw śrub w kołach to 4×100.00, a rozmiar felg Renault Clio IV lift to 15, 16, 17, 18. Mając takie dane jak rozmiar kół i opon oraz rozstaw śrub w felgach Renault Clio IV lift bez trudu kupisz nowe lub używane felgi jak i wymienisz opony w Renault Clio IV lift.

Renault Clio IV lift jaki rozstaw śrub?

Dzięki naszej wyszukiwarce sprawdzisz, jaki jest rozstaw śrub w kołach Renault Clio IV FL. Wszystkie dane o rozstawie szpilek Renault Clio IV FL znajdziesz w tabeli.

Jaki rozmiar felg do Renault Clio IV lift?

Sprawdź w tabeli, jaki rozmiar felg do Renault Clio IV FL jest odpowiedni oraz jak dopasować rozmiar opon w Renault Clio IV FL.

Renault Clio IV FL jaki rozmiar opon?

W tabeli sprawdzisz, jaki rozmiar opon Renault Clio IV lift jest właściwy. Dzięki naszej wyszukiwarce, w szybki sposób dobierzesz rozmiar opon Renault Clio IV FL.

Zmień generację lub model :

Dodaj opinie

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *