Renault Clio IV Rozstaw śrub, rozmiar felg i opon

Poniżej sprawdzisz rozstaw śrub Renault Clio IV oraz dodatkowe dane, takie jak rozmiar felg Renault Clio IV, rozmiar kół Renault Clio IV, ET felgi oraz informacje na temat opon, w tym rozmiar opon Renault Clio IV. Dzięki naszej bazie dowiesz się, jaki rozmiar felg do Renault Clio IV jest właściwy i jak dopasować rozstaw szpilek w felgach aluminiowych i stalowych.

Jaki rozstaw śrub Renault Clio IV i rozmiar felg?

Jeżeli nie wiesz, jaki rozstaw śrub Renault Clio IV jest właściwy dla felg aluminiowych lub stalowych, sprawdź dane poniżej. Znajdziesz tam takie informacje jaki rozstaw śrub Renault Clio IV oraz jaki rozmiar felg do Renault Clio IV jest odpowiedni. Znając rozmiar kół i rozstaw szpilek w Renault Clio IV z łatwością dobierzesz alufelgi i felgi stalowe.

Marka:RenaultModel:Clio
Generacja:IVRozmiar felg:15, 16, 17, 18
Rozstaw śrub:4×100.00Felgi oryginalne:tak
Felgi aluminiowe:takFelgi stalowe:tak
Felgi strukturalne:takFelgi z czujnikiem ciśnienia:b.d.

W Renault Clio IV rozstaw śrub w kołach to 4×100.00, a rozmiar felg Renault Clio IV to 15, 16, 17, 18. Mając takie dane jak rozmiar kół i opon oraz rozstaw śrub w felgach Renault Clio IV bez trudu kupisz nowe lub używane felgi jak i wymienisz opony w Renault Clio IV.

Renault Clio IV jaki rozstaw śrub?

Dzięki naszej wyszukiwarce sprawdzisz, jaki jest rozstaw śrub w kołach Renault Clio IV. Wszystkie dane o rozstawie szpilek Renault Clio IV znajdziesz w tabeli.

Jaki rozmiar felg do Renault Clio IV?

Sprawdź w tabeli, jaki rozmiar felg do Renault Clio IV jest odpowiedni oraz jak dopasować rozmiar opon w Renault Clio IV.

Renault Clio IV jaki rozmiar opon?

W tabeli sprawdzisz, jaki rozmiar opon Renault Clio IV jest właściwy. Dzięki naszej wyszukiwarce, w szybki sposób dobierzesz rozmiar opon Renault Clio IV.

Zmień generację lub model :

Dodaj opinie

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *