VW Golf V Rozstaw śrub, rozmiar felg i opon

Poniżej sprawdzisz rozstaw śrub VW Golf V oraz dodatkowe dane, takie jak rozmiar felg VW Golf V, rozmiar kół VW Golf V, ET felgi oraz informacje na temat opon, w tym rozmiar opon VW Golf V. Dzięki naszej bazie dowiesz się, jaki rozmiar felg do VW Golf V jest właściwy i jak dopasować rozstaw szpilek w felgach aluminiowych i stalowych.

Jaki rozstaw śrub VW Golf V i rozmiar felg?

Jeżeli nie wiesz, jaki rozstaw śrub VW Golf V jest właściwy dla felg aluminiowych lub stalowych, sprawdź dane poniżej. Znajdziesz tam takie informacje jaki rozstaw śrub VW Golf V oraz jaki rozmiar felg do VW Golf V jest odpowiedni. Znając rozmiar kół i rozstaw szpilek w VW Golf V z łatwością dobierzesz alufelgi i felgi stalowe.

Marka:VWModel:Golf
Generacja:VRozmiar felg:15, 16, 17, 18, 19, 20
Rozstaw śrub:5×112.00Felgi oryginalne:tak
Felgi aluminiowe:takFelgi stalowe:tak
Felgi strukturalne:takFelgi z czujnikiem ciśnienia:b.d.

W VW Golf V rozstaw śrub w kołach to 5×112.00, a rozmiar felg VW Golf V to 15, 16, 17, 18, 19, 20. Mając takie dane jak rozmiar kół i opon oraz rozstaw śrub w felgach VW Golf V bez trudu kupisz nowe lub używane felgi jak i wymienisz opony w VW Golf V.

VW Golf V jaki rozstaw śrub?

Dzięki naszej wyszukiwarce sprawdzisz, jaki jest rozstaw śrub w kołach VW Golf V. Wszystkie dane o rozstawie szpilek VW Golf V znajdziesz w tabeli.

Jaki rozmiar felg do VW Golf V?

Sprawdź w tabeli, jaki rozmiar felg do VW Golf V jest odpowiedni oraz jak dopasować rozmiar opon w VW Golf V.

VW Golf V jaki rozmiar opon?

W tabeli sprawdzisz, jaki rozmiar opon VW Golf V jest właściwy. Dzięki naszej wyszukiwarce, w szybki sposób dobierzesz rozmiar opon VW Golf V.

Zmień generację lub model :

Dodaj opinie

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.