VW Golf VI Rozstaw śrub, rozmiar felg i opon

Poniżej sprawdzisz rozstaw śrub VW Golf VI oraz dodatkowe dane, takie jak rozmiar felg VW Golf VI, rozmiar kół VW Golf VI, ET felgi oraz informacje na temat opon, w tym rozmiar opon VW Golf VI. Dzięki naszej bazie dowiesz się, jaki rozmiar felg do VW Golf VI jest właściwy i jak dopasować rozstaw szpilek w felgach aluminiowych i stalowych.

Jaki rozstaw śrub VW Golf VI i rozmiar felg?

Jeżeli nie wiesz, jaki rozstaw śrub VW Golf VI jest właściwy dla felg aluminiowych lub stalowych, sprawdź dane poniżej. Znajdziesz tam takie informacje jaki rozstaw śrub VW Golf VI oraz jaki rozmiar felg do VW Golf VI jest odpowiedni. Znając rozmiar kół i rozstaw szpilek w VW Golf VI z łatwością dobierzesz alufelgi i felgi stalowe.

Marka:VWModel:Golf
Generacja:VIRozmiar felg:15, 16, 17, 18, 19, 20
Rozstaw śrub:5×112.00Felgi oryginalne:tak
Felgi aluminiowe:takFelgi stalowe:tak
Felgi strukturalne:takFelgi z czujnikiem ciśnienia:b.d.

W VW Golf VI rozstaw śrub w kołach to 5×112.00, a rozmiar felg VW Golf VI to 15, 16, 17, 18, 19, 20. Mając takie dane jak rozmiar kół i opon oraz rozstaw śrub w felgach VW Golf VI bez trudu kupisz nowe lub używane felgi jak i wymienisz opony w VW Golf VI.

VW Golf VI jaki rozstaw śrub?

Dzięki naszej wyszukiwarce sprawdzisz, jaki jest rozstaw śrub w kołach VW Golf VI. Wszystkie dane o rozstawie szpilek VW Golf VI znajdziesz w tabeli.

Jaki rozmiar felg do VW Golf VI?

Sprawdź w tabeli, jaki rozmiar felg do VW Golf VI jest odpowiedni oraz jak dopasować rozmiar opon w VW Golf VI.

VW Golf VI jaki rozmiar opon?

W tabeli sprawdzisz, jaki rozmiar opon VW Golf VI jest właściwy. Dzięki naszej wyszukiwarce, w szybki sposób dobierzesz rozmiar opon VW Golf VI.

Zmień generację lub model :

Dodaj opinie

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.