Ford Mondeo IV (MK4) Rozstaw śrub, rozmiar felg i opon

Poniżej sprawdzisz rozstaw śrub Ford Mondeo IV (MK4) oraz dodatkowe dane, takie jak rozmiar felg Ford Mondeo IV (MK4), rozmiar kół Ford Mondeo IV (MK4), ET felgi oraz informacje na temat opon, w tym rozmiar opon Ford Mondeo IV (MK4). Dzięki naszej bazie dowiesz się, jaki rozmiar felg do Ford Mondeo IV (MK4) jest właściwy i jak dopasować rozstaw szpilek w felgach aluminiowych i stalowych.

Jaki rozstaw śrub Ford Mondeo IV (MK4) i rozmiar felg?

Jeżeli nie wiesz, jaki rozstaw śrub Ford Mondeo IV (MK4) jest właściwy dla felg aluminiowych lub stalowych, sprawdź dane poniżej. Znajdziesz tam takie informacje jaki rozstaw śrub Ford Mondeo IV (MK4) oraz jaki rozmiar felg do Ford Mondeo IV (MK4) jest odpowiedni. Znając rozmiar kół i rozstaw szpilek w Ford Mondeo IV (MK4) z łatwością dobierzesz alufelgi i felgi stalowe.

Marka:FordModel:Mondeo
Generacja:IVRozmiar felg:16, 17, 18, 19, 20
Rozstaw śrub:5×108.00Felgi oryginalne:tak
Felgi aluminiowe:takFelgi stalowe:tak
Felgi strukturalne:takFelgi z czujnikiem ciśnienia:b.d.

W Ford Mondeo IV (MK4) rozstaw śrub w kołach to 5×108.00, a rozmiar felg Ford Mondeo IV (MK4) to 16, 17, 18, 19, 20. Mając takie dane jak rozmiar kół i opon oraz rozstaw śrub w felgach Ford Mondeo IV (MK4) bez trudu kupisz nowe lub używane felgi jak i wymienisz opony w Ford Mondeo IV (MK4).

Ford Mondeo IV (MK4) jaki rozstaw śrub?

Dzięki naszej wyszukiwarce sprawdzisz, jaki jest rozstaw śrub w kołach Ford Mondeo IV. Wszystkie dane o rozstawie szpilek Ford Mondeo IV znajdziesz w tabeli.

Jaki rozmiar felg do Ford Mondeo IV (MK4)?

Sprawdź w tabeli, jaki rozmiar felg do Ford Mondeo IV jest odpowiedni oraz jak dopasować rozmiar opon w Ford Mondeo IV.

Ford Mondeo IV jaki rozmiar opon?

W tabeli sprawdzisz, jaki rozmiar opon Ford Mondeo IV (MK4) jest właściwy. Dzięki naszej wyszukiwarce, w szybki sposób dobierzesz rozmiar opon Ford Mondeo IV.

Zmień generację lub model :

Dodaj opinie

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *