Ford Mondeo V (MK5) lift Rozstaw śrub, rozmiar felg i opon

Poniżej sprawdzisz rozstaw śrub Ford Mondeo V (MK5) FL oraz dodatkowe dane, takie jak rozmiar felg Ford Mondeo V (MK5) lifting, rozmiar kół Ford Mondeo V (MK5) lift, ET felgi oraz informacje na temat opon, w tym rozmiar opon Ford Mondeo V (MK5) facelift. Dzięki naszej bazie dowiesz się, jaki rozmiar felg do Ford Mondeo V (MK5) po lifcie jest właściwy i jak dopasować rozstaw szpilek w felgach aluminiowych i stalowych.

Jaki rozstaw śrub Ford Mondeo V (MK5) lift i rozmiar felg?

Jeżeli nie wiesz, jaki rozstaw śrub Ford Mondeo V (MK5) lift jest właściwy dla felg aluminiowych lub stalowych, sprawdź dane poniżej. Znajdziesz tam takie informacje jaki rozstaw śrub Ford Mondeo V (MK5) po lifcie oraz jaki rozmiar felg do Ford Mondeo V (MK5) po liftingu jest odpowiedni. Znając rozmiar kół i rozstaw szpilek w Ford Mondeo V (MK5) lift z łatwością dobierzesz alufelgi i felgi stalowe.

Marka:FordModel:Mondeo
Generacja:V liftRozmiar felg:16, 17, 18, 19, 20
Rozstaw śrub:5×108.00Felgi oryginalne:tak
Felgi aluminiowe:takFelgi stalowe:tak
Felgi strukturalne:takFelgi z czujnikiem ciśnienia:b.d.

W Ford Mondeo V (MK5) lift rozstaw śrub w kołach to 5×108.00, a rozmiar felg Ford Mondeo V (MK5) lift to 16, 17, 18, 19, 20. Mając takie dane jak rozmiar kół i opon oraz rozstaw śrub w felgach Ford Mondeo V (MK5) lift bez trudu kupisz nowe lub używane felgi jak i wymienisz opony w Ford Mondeo V (MK5) lift.

Ford Mondeo V (MK5) lift jaki rozstaw śrub?

Dzięki naszej wyszukiwarce sprawdzisz, jaki jest rozstaw śrub w kołach Ford Mondeo V FL. Wszystkie dane o rozstawie szpilek Ford Mondeo V FL znajdziesz w tabeli.

Jaki rozmiar felg do Ford Mondeo V (MK5) lift?

Sprawdź w tabeli, jaki rozmiar felg do Ford Mondeo V FL jest odpowiedni oraz jak dopasować rozmiar opon w Ford Mondeo V FL.

Ford Mondeo V FL jaki rozmiar opon?

W tabeli sprawdzisz, jaki rozmiar opon Ford Mondeo V (MK5) lift jest właściwy. Dzięki naszej wyszukiwarce, w szybki sposób dobierzesz rozmiar opon Ford Mondeo V FL.

Zmień generację lub model :

Dodaj opinie

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.